Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04.

HILLIER Orsolya

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ B 09:55 10:30 13:10 6
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:20 09:24 09:30 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 18:10 18:14 18:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:55 09:14 09:30 3
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:45 08:50 09:30 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT B 08:30 08:34 09:30 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 12:20 13:14 13:15 8
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 17:40 18:00 18:15 3
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 16:40 17:13 18:15 5
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI INTERMEDIATE II. C 17:25 17:30 18:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT B 12:40 13:34 14:00 8
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 14:50 15:30 15:55 6
04. Balatonvilágos CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I C 14:20 14:39 15:00 3
04. Balatonvilágos CDN-A/B A NAGYDÍJ C 14:05 14:11 14:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B L6 FELADAT C 10:00 10:26 10:30 4
04. Balatonvilágos CDN-A/B B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 11:15 12:17 12:30 9
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI INTERMEDIATE II. C 09:55 10:07 12:10 2
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 12:05 12:33 12:45 5
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 12:45 15:11 15:50 5
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:25 16:05 17:35 5
02 CDN-A/B Kaposvár A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 16:45 17:31 17:35 7
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 17:40 18:20 19:30 6
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 18:30 19:32 19:30 9
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 08:35 09:28 10:15 11
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 09:45 10:06 10:15 4
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 10:25 11:55 12:15 4
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 11:05 11:38 12:15 5
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 12:05 12:38 13:40 5
02 CDN-A/B Kaposvár A INTERMEDIAIRE I E 13:05 13:31 13:40 4
02 CDN-A/B Kaposvár A NAGYDÍJ E 12:45 12:58 13:40 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ B 08:30 09:50 11:20 12
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 10:10 11:10 11:20 9
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT B 13:30 14:24 16:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:40 15:06 16:00 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 15:15 15:42 16:00 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. C 12:00 12:19 13:00 3
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV H 12:30 12:36 13:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 17:25 17:29 18:20 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:40 18:15 18:20 6
05. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 11:00 11:39 12:10 7
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 09:25 10:45 11:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 08:15 09:00 10:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I B 12:25 12:51 13:50 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 13:10 13:43 13:50 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 10:15 10:21 11:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A NAGYDÍJ C 10:05 10:11 11:00 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 18:00 18:26 19:45 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A LM 7 C 18:45 19:32 19:45 7
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI PÓNI CSAPATFELADAT B 15:55 17:46 18:00 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 16:15 17:02 18:00 7
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 15:30 15:43 18:00 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 11:20 11:32 12:20 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 11:45 12:12 12:20 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:30 10:04 10:30 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 09:10 09:21 10:30 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:30 09:35 10:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:45 09:50 10:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 07:00 07:47 09:15 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 07:55 08:21 09:15 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A NAGYDÍJ H 08:50 09:12 10:15 3
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT H 08:30 09:49 10:15 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:55 12:17 12:30 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 11:05 11:16 12:30 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:25 11:30 12:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:40 11:45 12:30 1
FÓT CDN-A A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 16:10 16:50 17:20 5
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A PONY RIDERS Individual Competition Test C 08:40 09:06 09:20 4
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A PONY RIDERS Freestyle Test B 08:45 09:14 09:30 4
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A YOUNG RIDERS Team Competition Test E 12:30 13:10 13:35 6
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A YOUNG RIDERS Individual Competition Test B 10:50 11:30 12:00 6
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A YOUNG RIDERS Freestyle Test B 13:00 13:37 14:10 5
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A JUNIORS Freestyle Test M 08:00 08:21 08:35 3
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A INTERMEDIATE I M 09:35 10:01 10:25 4
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A GRAND PRIX SPECIAL E 10:00 11:06 11:35 6
FÓT CDI***, CDI-W, CDIY, CDIJ, CDIP A Short GRAND PRIX H 15:40 16:08 17:30 5
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 13:50 13:55 14:00 1
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 14:55 15:15 15:20 3
09 Szilvásvárad CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT E 08:30 08:49 08:55 3
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 14:20 14:34 14:40 3
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 13:40 14:05 14:10 3
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 14:45 14:50 14:55 1
09 Szilvásvárad CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 12:45 13:04 13:10 3
09 Szilvásvárad CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 5 Külön E 10:45 11:15 11:20 4
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A PRELIMINARY DRESSAGE TEST FOR 6-YEAR OLD HORSES C 11:30 11:35 11:40 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A PRELIMINARY DRESSAGE TEST FOR 7 YEAR OLD HORSES E 15:00 15:04 15:10 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A FEI DRESSAGE TEST FOR 5-YEAR OLD HORSES Final C 14:05 15:15 15:20 4
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A FEI DRESSAGE TEST FOR 6-YEAR OLD HORSES Final C 09:55 10:00 10:10 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A FINAL DRESSAGE TEST FOR 7-YEAR OLD HORSES E 13:30 13:35 13:40 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A CHILDREN Preliminary B Competition Test E 11:50 11:53 11:55 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A GRAND PRIX E 11:00 11:30 12:00 4
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A GRAND PRIX H 11:00 11:23 11:30 3
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A YOUNG RIDERS Team Competition Test C 14:20 14:33 14:40 2
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A YOUNG RIDERS Individual Competition Test M 15:40 15:52 16:00 2
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A YOUNG RIDERS Freestyle Test M 08:30 08:44 09:05 2
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A JUNIORS Team Competition Test E 12:15 12:28 12:30 2
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A JUNIORS Freestyle Test C 10:15 10:20 10:25 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A GRAND PRIX FREESTYLE H 09:30 09:45 10:00 2
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A PRIX ST-GEORGES M 13:00 13:05 13:10 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A INTERMEDIATE I B 16:10 16:15 16:20 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A INTERMEDIATE I Freestyle Test C 09:00 09:05 09:10 1
CDI-W, 4* SZILVÁSVÁRAD A GRAND PRIX SPECIAL M 12:00 12:24 12:50 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A L1 FELADAT C 09:55 10:17 10:40 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LM 3 C 10:25 10:30 10:40 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 17:45 19:00 19:15 11
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 14:15 14:42 15:35 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. M 16:25 16:51 17:05 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I M 13:30 13:42 14:00 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV M 12:45 12:51 13:05 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A NAGYDÍJ M 12:15 12:37 13:05 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 11:40 12:06 12:20 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 11:10 11:29 12:20 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:30 15:34 16:15 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 15:40 15:51 16:15 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 16:00 16:05 16:15 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 17:10 17:23 17:30 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT M 12:35 12:47 13:00 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE A M 15:35 15:40 17:05 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A INTERMEDIATE B M 15:15 15:20 15:30 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 08:53 09:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 13:15 13:26 13:40 2
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:35 13:40 13:40 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT B 11:40 12:43 13:40 11
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 14:55 16:04 18:15 8
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:35 14:39 17:55 1
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 18:40 18:56 19:00 3
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 16:20 16:46 19:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT H 10:15 10:48 14:05 5
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 12:25 14:04 14:05 13
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I C 17:10 17:43 19:00 5
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ B 17:55 18:25 19:00 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LM7 B 16:35 17:04 17:15 5
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A JUNIOR ZENÉS KŰR B 12:00 12:26 12:30 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 10:45 11:46 12:30 9
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR C 09:55 10:21 10:40 4
Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ SPECIAL C 09:25 09:31 09:46 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 08:10 09:18 11:30 14
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI INTERMEDIATE II. M 11:45 12:04 12:45 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI INTERMEDIATE A M 12:10 12:22 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 12:30 12:43 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 13:00 13:19 13:50 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 15:25 16:48 17:25 6
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:30 15:04 17:25 6
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 15:55 16:14 17:25 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:00 17:19 17:25 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV M 10:55 11:01 11:45 1
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A NAGYDÍJ M 11:10 11:24 11:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B L3 FELADAT C 08:00 08:40 09:40 7
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A INTERMEDIATE B M 11:30 11:35 11:45 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) C 08:00 08:13 10:50 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 08:30 09:24 10:50 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI INTERMEDIATE A C 11:55 12:07 13:50 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:15 14:33 15:10 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT C 08:00 08:06 10:00 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 11:15 12:07 12:30 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 08:10 09:04 10:00 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A INTERMEDIATE B H 10:40 11:01 11:15 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV H 13:45 13:59 15:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A NAGYDÍJ H 14:00 14:14 15:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:45 13:03 13:45 3
Máriakálnok CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:30 10:03 11:00 6
Máriakálnok CDN-A/B B ALAPFOKÚ 4 C 10:20 10:47 11:00 5
Máriakálnok CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 13:30 15:38 15:45 15
Máriakálnok CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. E 11:10 12:35 13:00 10
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 12:50 12:54 13:00 1
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 08:07 09:29 09:45 5
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:30 08:41 09:45 2
Máriakálnok CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 08:50 10:46 10:45 4
Máriakálnok CDN-A/B A NAGYDÍJ C 11:00 13:57 14:45 7
Máriakálnok CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 16:20 17:21 17:30 9
Máriakálnok CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 18:15 18:48 19:10 5
Máriakálnok CDN-A/B A LM 5 C 18:55 19:07 19:10 2
Máriakálnok CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:15 08:36 08:55 4
Máriakálnok CDN-A/B A ALAPFOKÚ 6 C 08:45 08:55 08:55 2
Máriakálnok CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 09:25 10:31 10:32 4
Máriakálnok CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 09:50 10:00 10:00 2
Máriakálnok CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR M 11:25 12:35 12:40 4
Máriakálnok CDN-A/B A JUNIOR ZENÉS KŰR M 12:55 13:27 13:30 4
Máriakálnok CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS ZENÉS KŰR M 13:45 14:08 14:10 3
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:30 14:35 14:40 1
Máriakálnok CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:00 08:05 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:35 12:22 13:00 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A LM 5 C 18:10 18:15 18:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 15:05 16:55 17:00 3
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 14:50 14:56 15:00 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 14:40 14:45 15:00 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI INTERMEDIATE A C 17:50 17:55 18:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI INTERMEDIATE II. C 17:30 17:42 18:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 18:30 18:48 19:30 3
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 18:20 18:24 19:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:55 19:07 19:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 19:10 19:15 19:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 11:00 13:05 14:20 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 15:00 15:47 16:20 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 14:05 14:17 14:20 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 13:50 14:02 14:20 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A INTERMEDIATE B C 10:15 10:27 10:40 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A NAGYDÍJ C 10:30 10:36 10:40 1
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 6 FELADAT M 13:40 13:52 17:30 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 11:05 11:56 12:45 9
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 10:45 12:22 12:45 4
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 13:05 14:51 17:30 8
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 15:00 17:10 17:30 6
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI INTERMEDIATE II. E 18:55 19:07 19:10 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:00 08:18 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 08:25 08:43 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:50 09:09 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:15 09:34 10:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A L8 FELADAT ÖSSZVONT C 08:00 08:32 09:30 5
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) M 11:41 12:03 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 14:30 16:36 16:45 8
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 11:05 12:10 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A INTERMEDIAIRE I M 11:20 11:39 13:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 09:35 09:49 13:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:35 08:53 09:30 3
Berényi Miklós Emlékverseny Pilisjászfalu A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 08:56 09:14 09:30 3
Máriakálnok CDNA/B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 15:25 15:51 17:35 3
Máriakálnok CDNA/B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 13:30 14:40 17:35 6
Máriakálnok CDNA/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 09:45 09:50 12:35 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 13:55 15:16 17:35 7
Máriakálnok CDNA/B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 10:45 12:32 12:35 13
Máriakálnok CDNA/B A FEI INTERMEDIATE II. M 10:05 10:31 12:35 4
Máriakálnok CDNA/B A NAGYDÍJ M 09:55 10:01 12:35 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 13:20 13:24 17:35 1
Máriakálnok CDNA/B A LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 15:35 15:55 16:55 3
Máriakálnok CDNA/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 08:20 08:25 11:45 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 08:35 10:31 11:45 7
Máriakálnok CDNA/B A INTERMEDIAIRE I M 09:00 11:06 11:45 8
Máriakálnok CDNA/B A INTERMEDIATE B C 12:20 12:25 13:00 1
Máriakálnok CDNA/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV C 11:50 12:12 13:00 3
Máriakálnok CDNA/B A NAGYDÍJ C 12:30 12:44 13:00 2
Máriakálnok CDNA/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:10 15:26 15:30 3
Máriakálnok CDNA/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 14:25 14:29 15:30 1
Máriakálnok CDNA/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 08:00 08:12 11:45 2
Máriakálnok CDNA/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:35 14:54 15:30 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:03 09:31 11:15 6
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ALAPFOKÚ 4 C 09:45 10:18 11:15 7
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A LICENCSZERZŐ 5 Külön C 11:45 11:51 12:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 11:35 11:39 12:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 15:00 15:19 16:05 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI INTERMEDIATE A C 15:50 15:55 16:05 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI INTERMEDIATE II. H 15:30 15:43 16:05 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:50 16:55 17:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:00 17:05 17:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A ALAPFOKÚ 5 C 14:05 14:28 15:05 5
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 08:30 09:03 10:25 6
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A L4 FELADAT H 13:15 13:34 15:05 4
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 09:20 09:23 10:25 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 11:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 11:40 11:52 12:15 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 09:55 10:14 10:25 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A INTERMEDIATE B H 09:35 09:47 10:25 2
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A NAGYDÍJ C 12:00 12:06 12:15 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:20 11:24 11:30 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 10:45 11:03 11:30 3
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:10 11:15 11:30 1
Kaposvár CDN-A/B Délny.Mo-i Reg.Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 10:35 10:40 11:30 1
Árnyék KMO Döntő C FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 00:00 00:05 10
Árnyék KMO Döntő C INTERMEDIAIRE I C 00:00 00:05 8
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 14:00 16:00 16:30 16
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B INTERMEDIAIRE I C 16:20 17:31 18:00 8
Árnyék KMO Döntő D ALAPFOKÚ 7 C 00:00 00:03 10
Árnyék KMO Döntő D L7 FELADAT C 00:00 00:05 10
FÓT CDN-A A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ E 15:35 16:20 16:45 6
FÓT CDN-A A FEI INTERMEDIATE A C 17:00 17:26 17:30 4
FÓT CDN-A A INTERMEDIAIRE I E 11:45 12:14 12:30 4
FÓT CDN-A B L9 FELADAT M 10:30 11:28 11:40 10
FÓT CDN-A B FEI INTERMEDIATE II. C 12:00 12:21 12:35 3
CDI A PRIX ST-GEORGES M 14:00 15:05 15:15 7
CDI A INTERMEDIATE I M 10:20 11:25 11:35 7
CDI A GRAND PRIX M 13:30 14:40 14:55 9
CDI A JUNIORS Team Competition Test B 11:00 11:29 11:30 4
CDI A JUNIORS Individual Competition Test B 08:00 08:26 09:50 4
CDI A PONY RIDERS Individual Competition Test B 08:27 09:32 09:50 3
CDI A YOUNG RIDERS Individual Competition Test B 08:45 09:11 09:50 4
Máriakálnok CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 09:00 09:03 09:05 1
Máriakálnok CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:05 09:18 09:20 3
Máriakálnok CDN-B A ALAPFOKÚ 3 C 09:25 10:04 10:05 7
Máriakálnok CDN-B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 10:40 11:32 11:50 8
Máriakálnok CDN-B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 16:00 16:40 16:50 6
Máriakálnok CDN-B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 13:00 13:40 14:20 6
Máriakálnok CDN-B A FEI INTERMEDIATE II. C 14:00 14:19 14:20 3
Máriakálnok CDN-B A NAGYDÍJ C 12:00 13:56 14:20 3
Máriakálnok CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:15 11:45 11:50 5
Berényi Miklós Emlékverseny A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:15 17:23 18:05 2
Berényi Miklós Emlékverseny A ALAPFOKÚ 4 C 16:45 17:48 18:05 7
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 09:50 10:15 12:25 4
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 15:10 15:22 16:20 2
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 08:30 09:10 12:25 6
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 11:10 12:19 12:25 9
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:50 10:54 12:25 1
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 14:50 15:02 15:05 2
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 13:05 13:16 15:05 2
Berényi Miklós Emlékverseny A FEI INTERMEDIATE II. C 14:25 14:30 18:28 1
Máriakálnok CDN A/B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 08:35 08:38 10:30 1
Máriakálnok CDN A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 08:25 10:30 5
Máriakálnok CDN A/B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT C 10:55 11:40 12:25 7
Máriakálnok CDN A/B A FEI INTERMEDIATE II. C 11:55 12:00 12:50 1
Máriakálnok CDN A/B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 11:55 13:24 14:15 7
Máriakálnok CDN A/B A FEI INTERMEDIATE II. M 10:40 10:45 12:25 1
Máriakálnok CDN A/B A NAGYDÍJ C 13:50 14:12 14:15 3
Máriakálnok CDN A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 14:20 14:39 17:30 3
Máriakálnok CDN A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:10 08:28 09:45 4
Máriakálnok CDN A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:55 14:41 15:00 7
Máriakálnok CDN A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 09:55 10:07 10:10 2
Máriakálnok CDN A/B A LM 2 C 08:00 08:04 09:45 1
Máriakálnok CDN A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 15:05 15:31 16:45 4
Máriakálnok CDN A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 10:15 10:41 11:05 4
Máriakálnok CDN A/B A INTERMEDIAIRE I M 10:50 11:02 11:05 2
Máriakálnok CDN A/B A LICENCSZERZŐ 6 Külön M 14:50 15:59 17:30 10
Máriakálnok CDN A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:40 13:45 13:45 1

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy