08. Sóskút CDN-B

PRUTKAY Zoltán

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
Lovasvilág Tavaszi Kupa A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 09:03 11:45 13
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT M 12:00 12:34 15:25 6
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 18:35 19:35 21:30 9
Lovasvilág Tavaszi Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 19:45 20:17 21:30 5
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 18:10 18:14 18:25 1
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ C 16:00 17:15 18:25 11
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI INTERMEDIATE II. M 17:30 18:03 18:25 5
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 16:35 17:29 17:30 9
Lovasvilág Tavaszi Kupa A NAGYDÍJ M 18:20 18:33 19:45 2
Lovasvilág Tavaszi Kupa A INTERMEDIAIRE I M 19:05 19:28 19:45 4
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 20:00 21:07 22:45 10
Lovasvilág Tavaszi Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 21:20 22:00 22:45 7
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 19:35 19:40 19:45 1
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV M 18:40 19:00 19:45 3
Lovasvilág Tavaszi Kupa A LM6 C 17:35 17:47 17:50 2
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 10:10 10:22 10:25 2
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 14:25 15:40 16:05 11
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 16:20 17:21 17:50 9
Lovasvilág Tavaszi Kupa A NAGYDÍJ M 15:55 16:01 16:05 1
Lovasvilág Tavaszi Kupa A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 08:00 08:40 08:50 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 17:20 19:26 19:25 7
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 16:20 17:00 17:05 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A NAGYDÍJ M 15:45 15:59 16:05 2
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 14:10 16:01 16:05 17
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 17:00 17:28 17:45 5
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 16:25 18:00 19:00 5
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 11:25 11:46 12:50 3
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 12:00 12:45 12:50 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. M 13:35 13:47 14:00 2
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:10 11:00 11:05 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:45 09:50 11:05 1
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:15 09:13 11:00 12
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A NAGYDÍJ SPECIAL M 13:50 13:56 14:00 1
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A ALAPFOKÚ 4 C 09:25 10:53 11:00 16
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 11:10 11:49 13:35 7
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI PÓNI ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 12:00 13:33 13:35 7
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT M 14:35 15:15 16:00 6
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE A M 15:35 15:40 16:05 1
GOLDHORSE Téli Kupa CDN-A/B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:15 08:53 08:55 8
05. Sóskút CDN-B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 17:15 18:09 18:15 8
05. Sóskút CDN-B A L3 FELADAT C 16:35 17:03 17:05 5
05. Sóskút CDN-B A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:30 14:56 15:00 4
05. Sóskút CDN-B A LM 7 C 14:00 14:19 15:00 3
05. Sóskút CDN-B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 11:35 12:00 12:30 4
05. Sóskút CDN-B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:10 12:22 12:30 2
05. Sóskút CDN-B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:05 13:09 15:00 1
05. Sóskút CDN-B A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 13:20 13:26 15:00 1
05. Sóskút CDN-B A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 5 FELADAT C 13:35 13:48 15:00 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:30 08:38 10:00 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B ALAPFOKÚ 4 C 08:45 09:03 10:00 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B B L4 FELADAT C 09:15 09:31 10:00 3
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 13:55 14:49 15:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I C 12:25 12:51 13:50 4
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 13:10 13:43 13:50 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV H 10:15 10:21 11:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A NAGYDÍJ H 10:05 10:11 11:00 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:55 15:04 15:35 6
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:40 15:27 15:35 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B ALAPFOKÚ 4 C 16:00 17:17 18:35 11
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B L4 FELADAT C 17:50 18:24 18:35 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 09:50 10:55 12:20 8
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT B 15:30 15:43 18:00 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ B 11:20 11:32 12:20 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV B 11:45 12:12 12:20 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 07:00 07:47 09:15 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 07:55 08:21 09:15 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A NAGYDÍJ B 08:50 09:12 10:15 3
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 08:30 09:49 10:15 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT B 13:20 13:58 14:15 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 10:20 10:47 11:30 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:55 12:17 12:30 5
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 11:05 11:16 12:30 2
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:25 11:30 12:30 1
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 11:40 11:45 12:30 1
08. Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 4. FELADAT C 14:15 14:25 16:45 2
08. Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 14:30 15:28 16:45 6
08. Sóskút CDN-B A ALAPFOKÚ 5 C 15:45 16:33 16:45 10
08. Sóskút CDN-B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 08:40 09:27 10:05 7
08. Sóskút CDN-B A LM 7 C 13:15 13:20 14:00 1
08. Sóskút CDN-B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 10:30 10:49 12:30 3
08. Sóskút CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:45 10:01 10:05 3
08. Sóskút CDN-B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 08:00 08:04 10:05 1
08. Sóskút CDN-B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:10 08:15 10:05 1
08. Sóskút CDN-B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 08:20 08:25 10:05 1
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 14:30 14:56 17:10 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A INTERMEDIAIRE I E 11:30 13:20 13:30 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT M 12:00 13:09 13:30 9
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 15:15 16:53 17:10 13
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI INTERMEDIATE II. C 17:20 17:32 17:45 2
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:00 09:16 11:00 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 09:45 10:03 11:00 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 10:45 10:50 11:00 1
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT E 08:07 08:26 09:00 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 12:30 13:57 14:10 14
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A INTERMEDIAIRE I ZENÉS KŰR E 08:45 10:57 11:30 4
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 09:15 10:24 11:30 9
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A NAGYDÍJ M 11:10 11:30 11:30 3
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT C 14:40 16:10 16:10 12
Championátus 2022 - Budapest A L8 FELADAT C 08:00 11:04 11:10 26
Championátus 2022 - Budapest A ALAPFOKÚ 7 C 14:15 17:38 17:45 37
Championátus 2022 - Budapest B FEI FIATAL LOVAS ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT B 13:00 13:54 14:15 8
Championátus 2022 - Budapest B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT (K) C 13:45 15:03 15:20 10
Championátus 2022 - Budapest B KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) H 10:00 11:42 12:00 13
Championátus 2022 - Budapest B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT B 12:20 13:22 13:45 8
Árnyékbírák - Championátus A L8 FELADAT C 08:00 10:47 26
Árnyékbírák - Championátus A ALAPFOKÚ 7 C 14:15 17:36 37
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 10:50 12:29 13:00 15
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 13:30 14:04 15:35 6
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 14:50 15:23 15:35 5
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 15:50 16:16 17:05 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE II. E 16:25 16:51 17:05 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A INTERMEDIAIRE I E 13:30 13:42 14:00 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 10:40 10:59 12:20 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 11:40 12:06 12:20 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 08:45 10:22 10:35 15
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LM 5 C 08:00 08:19 10:35 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:30 15:34 16:15 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 15:40 15:51 16:15 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 16:00 16:05 16:15 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI INTERMEDIATE A E 15:35 15:40 17:05 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 08:30 08:39 10:35 2
23.02. Kaposvár CDN-A/B A INTERMEDIATE B E 15:15 15:20 15:30 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 10:03 10:50 11
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B L2 FELADAT C 10:20 10:48 12:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI PÓNI CSAPATFELADAT B 11:05 11:38 12:00 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ H 12:20 13:29 13:50 9
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI INTERMEDIATE A B 11:55 12:07 13:50 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI INTERMEDIATE II. B 15:25 16:10 16:30 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 12:50 13:35 13:45 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT C 12:20 12:29 13:45 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT B 09:40 09:45 11:15 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT B 09:50 10:23 11:15 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A INTERMEDIAIRE I B 09:20 10:42 11:15 4
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV B 13:45 13:59 15:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A NAGYDÍJ B 14:00 14:14 15:00 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:40 14:59 15:00 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 14:30 14:35 15:00 1
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:00 09:03 14:00 13
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ALAPFOKÚ 3 C 09:20 10:33 14:00 15
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A ALAPFOKÚ 7 E 10:50 12:38 14:00 20
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A L1 FEALADAT KÜLÖN BÍRÁLT E 12:55 13:17 14:00 4
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A LM 4 Külön bírált E 13:25 13:36 14:00 2
Kaposvár CDNB - Fedeles Lovastusa Championátus II. A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT E 13:50 13:54 14:00 1
Téli Kupa DÖNTŐ B LM 1 C 17:15 17:55 18:30 7
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ M 10:15 13:02 13:30 22
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:35 15:45 16:00 12
Téli Kupa DÖNTŐ C Caprilli 2A C 08:00 08:06 08:06 1
Téli Kupa DÖNTŐ A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 08:00 10:21 10:30 19
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 11:20 12:52 13:00 12
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT C 13:10 14:39 14:50 13
Téli Kupa DÖNTŐ A FIATAL LOVASOK NAGYDÍJA 16-25 ÉV M 17:00 17:22 17:30 3
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 17:30 17:34 17:45 1
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. A ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT (2B) C 08:00 10:18 15:00 26
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. A ALAPFOKÚ 2 E 10:35 12:08 15:00 17
Kaposvár CDNB - Fedettp.Lovastusa CH. III. A ALAPFOKÚ 8 C 12:25 14:48 15:00 27
Téli Kupa DÖNTŐ A NAGYDÍJ M 16:20 16:42 17:30 3
Téli Kupa DÖNTŐ C Caprilli 1B C 08:30 08:36 08:36 1
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LM6 C 10:20 10:53 5
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 08:30 09:31 9
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI CSAPATFELADAT M 11:50 12:16 4
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 14:35 16:12 15
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:05 13:39 6
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 11:30 11:42 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 08:00 11:11 7
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I M 14:00 14:05 1
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ M 14:10 14:24 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 16:40 18:22 5
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 16:20 16:31 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 16:00 17:01 9
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 12:05 12:31 4
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 13:30 15:07 15
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 15:25 15:46 4
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 12:40 12:52 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT M 08:00 10:59 6
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A INTERMEDIAIRE I C 11:20 11:32 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A NAGYDÍJ SPECIAL C 11:40 11:54 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:40 08:50 2
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 08:15 10:18 5
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 08:30 08:35 1
Szilvásvárad Dallos Andor Emlékverseny, Lipicai Ló Kupa A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT E 09:35 09:47 2

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy