Sóskút CDN-B Áprils 30.

BERÉNYI Miklósné Anikó

HUN

Event Arena Competition Position Start End Prize Giving Ceremony Starts
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 14:15 14:47 18:00 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:15 11:54 13:20 6
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:00 15:04 15:10 1
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 13:00 13:32 15:10 5
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 09:50 12:04 12:00 8
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 09:13 11:10 3
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 16:20 18:18 18:30 16
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B LM6 C 13:45 14:45 15:10 6
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:00 11:26 12:00 4
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 08:00 10:08 12:50 18
Szilvásvárad CDN-A, IV. Dallos Andor Emlékverseny és Lipicai Ló Kupa A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 10:35 12:33 12:50 15
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 08:53 12:00 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 15:05 16:31 18:00 12
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 09:20 10:13 12:00 7
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LM 5 C 10:40 11:13 12:00 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:15 08:36 08:45 4
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 11:00 12:26 13:10 11
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 14:00 14:31 15:40 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 10:00 10:40 11:35 6
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LM6 C 09:00 09:26 11:35 4
02 CDN-A/B Kaposvár A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 09:08 09:50 8
02 CDN-A/B Kaposvár A L1 FELADAT C 09:20 09:36 09:50 3
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 10:15 11:53 12:10 15
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI PÓNI CSAPATFELADAT E 12:45 15:11 15:50 5
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:15 16:27 17:35 2
02 CDN-A/B Kaposvár A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:15 15:09 15:15 8
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 08:35 09:28 10:15 11
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 09:45 10:06 10:15 4
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 10:25 11:55 12:15 4
02 CDN-A/B Kaposvár A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:20 16:27 16:45 5
02 CDN-A/B Kaposvár A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 15:35 16:40 16:45 4
05. Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:00 08:58 10:30 12
05. Sóskút CDN-B A ALAPFOKÚ 5 C 09:10 10:28 10:30 14
05. Sóskút CDN-B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 15:30 16:16 16:20 8
05. Sóskút CDN-B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 10:50 11:22 12:30 5
05. Sóskút CDN-B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT E 13:05 13:09 15:00 1
06. Sóskút CDN-B B ALAPFOKÚ 4 C 09:30 11:28 11:30 21
06. Sóskút CDN-B B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:15 09:08 09:20 10
06. Sóskút CDN-B B ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 08:00 08:09 09:20 2
06. Sóskút CDN-B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 13:00 14:34 15:00 14
08. Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 4. FELADAT C 14:15 14:25 16:45 2
08. Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 14:30 15:28 16:45 6
08. Sóskút CDN-B A ALAPFOKÚ 5 C 15:45 16:33 16:45 10
08. Sóskút CDN-B A L7 FELADAT C 11:00 11:35 12:30 6
08. Sóskút CDN-B A L8 FELADAT ÖSSZVONT C 12:00 12:22 12:30 4
08. Sóskút CDN-B A LM 7 C 13:15 13:20 14:00 1
08. Sóskút CDN-B A LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 10:30 10:49 12:30 3
08. Sóskút CDN-B A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 7 FELADAT E 13:30 13:56 14:00 4
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 14:15 16:39 17:00 22
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 09:00 10:59 11:15 18
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:20 18:03 18:10 8
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 08:00 11:28 11:30 28
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 12:30 13:57 14:10 14
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 12:10 12:19 2
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 12:25 12:48 5
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A ALAPFOKÚ 3 C 10:30 11:33 13
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A L2 FELADAT C 09:50 10:18 5
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A LM 3 C 11:50 12:55 4
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT C 09:10 09:16 1
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 09:00 09:04 1
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 13:15 13:20 1
Mórahalom CDN-B Futó-Dobó Lovasközpont A LICENCSZERZŐ 1 FELADAT C 09:30 09:42 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 16:00 17:59 18:00 16
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A LICENCSZERZŐ 6 Külön C 08:30 09:46 11:30 10
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT M 09:55 11:24 11:30 13
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ E 13:00 13:19 13:50 3
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 14:50 15:11 15:20 4
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:40 13:48 14:25 14
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B ALAPFOKÚ 6 C 08:50 12:20 12:45 32
Sóskút CDN-B Áprils 30. A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:00 10:03 10:05 11
Sóskút CDN-B Áprils 30. A ALAPFOKÚ 7 C 10:20 11:24 11:30 7
Sóskút CDN-B Áprils 30. B L7 FELADAT C 14:10 14:57 15:30 7
Sóskút CDN-B Áprils 30. B LM 7 C 10:45 10:57 15:00 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI PÓNI CSAPATFELADAT E 13:30 13:35 14:00 1
Sóskút CDN-B Áprils 30. B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 15:15 15:29 15:30 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 13:40 13:46 14:00 1
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 12:15 12:26 12:55 2
Sóskút CDN-B Áprils 30. B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 11:45 12:49 12:55 4
Sóskút CDN-B Áprils 30. B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:05 12:10 12:55 1
CHAMPIONATUS 2023 A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 14:15 15:08 15:30 11
CHAMPIONATUS 2023 B LM 3 C 11:00 12:22 12:30 12
CHAMPIONATUS 2023 B L2 FELADAT E 13:30 15:02 15:15 14
CHAMPIONATUS 2023 B ALAPFOKÚ 4 M 14:15 16:18 17:10 22
Téli Kupa DÖNTŐ B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 10:10 10:43 10:00 6
Téli Kupa DÖNTŐ B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 11:00 12:25 13:30 13
Téli Kupa DÖNTŐ B ALAPFOKÚ 4 C 12:45 15:49 16:00 27
Téli Kupa DÖNTŐ B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:40 13:43 14:50 11
Téli Kupa DÖNTŐ A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 08:00 10:21 10:30 19
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT M 10:40 11:06 11:30 4

© digitop.hu 2022 |  Privacy policy